Hooldus

Sa oled soetanud endale mõne Su Puu puidust ehte või aksessuaari? Kuidas aga hoida ja hooldada soetatud eset nii, et see kaunistaks Sind võimalikult kaua?

Me ei hakka Sulle looma illusiooni, et puitehted on sama tugevad ja vastupidavad kui metallist ehted. Samas võime kinnitada, et tihti alahinnatakse puidu tugevust ja vastupidavust. Heaperemeheliku kandmise ja hooldusega on võimalik puidust ehetest aastaid ja aastakümneid rõõmu tunda.

Kõik Su Puu tooted on kaetud kvaliteetse Osmo õlivahaga, mis mõeldud spetsiaalselt väärispuidule ning on nahasõbralikud. Õlivaha imbub sügavale puitu ning toob välja puidusüü mustri. Aksessuaari või ehte pind on täielikult kaitstud igapäevasel kandmisel seda mõjutavatest väliskeskonna teguritest.

Sõrmuste ja kõrvarõngaste valmistamisel on arvestatud sellega, et need peavad vastu igapäevasel tavakasutusel. Ehkki ehted on kaetud kvaliteetse õlivahaga, mis loob vett tõrjuva kihi, soovitame sõrmuse ja kõrvarõngad eemaldada duši all käimise ja ujumise ajaks, samuti käte kreemitamise ajaks. Lisaks soovitame sõrmused eemaldada ka treeningute ajaks, raskete esemete tõstmisel ja töötamisel kemikaalidega.

Igapäevase kätepesu ajaks ei ole vajalik sõrmust eemaldada, küll aga soovitame peale pesu kuivatada sõrmuse ja sõrme vaheline pind, et niiskus ei jääks pikaks ajaks sõrmuse ja naha vahele.

Üks kord kuus on soovitatav igapäevases kasutuses olev ehe kergelt niiske mikrofiiber lapiga puhastada, kuivatada ja katta mõne puidule mõeldud läbipaistva õli või vahaga (näiteks mesilasvaha). 

Su Puu soovib teie ehetele ja aksessuaaridele pikka iga! 

Küsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust SIIN