Puidust ehete hooldus

Sa oled soetanud endale mõne Su Puu puidust ehte või aksessuaari? Kuidas aga hoida ja hooldada soetatud eset nii, et see kaunistaks Sind võimalikult kaua?

Me ei hakka Sulle looma illusiooni, et puitehted on sama tugevad ja vastupidavad kui metallist ehted. Samas võime kinnitada, et tihti alahinnatakse puidu tugevust ja vastupidavust. Heaperemeheliku kandmise ja hooldusega on võimalik puidust ehetest aastaid ja aastakümneid rõõmu tunda.

Kõik Su Puu tooted on kaetud kvaliteetse Osmo õlivahaga, mis mõeldud spetsiaalselt väärispuidule ning on nahasõbralik. Õlivaha imbub sügavale puitu ning toob välja puidusüü kordumatu mustri. Aksessuaari või ehte pind on täielikult kaitstud igapäevasel kandmisel seda mõjutavatest väliskeskonna teguritest.

Sõrmuste ja kõrvarõngaste valmistamisel on arvestatud sellega, et need peavad vastu igapäevasel tavakasutusel. Ehkki ehted on kaetud kvaliteetse õlivahaga, mis loob vett tõrjuva kihi, soovitame sõrmuse ja kõrvarõngad eemaldada duši all käimise ja ujumise ajaks, samuti käte kreemitamise ajaks. Lisaks soovitame ehted eemaldada ka treeningute ajaks.

Üks kord kuus on soovitatav igapäevases kasutuses olev ehe kergelt niiske mikrofiiber lapiga puhastada, kuivatada ja katta mõne puidule mõeldud läbipaistva õli või vahaga (näiteks mesilasvaha). 

Su Puu soovib teie ehetele ja aksessuaaridele pikka iga! 

Küsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust SIIN